Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pokémon GO - przedmioty i nagrody: Pokeball, mikstury, słodycze

Napisany przez admin, 07-27-2016, 07:55 AM
Pokémon GO - przedmioty i nagrody: Pokeball, mikstury, słodycze
#1
Podczas eksploracji ulic w poszukiwaniu rzadkich (i tych mniej wartościowych) pokemonów, warto mieć w plecaku szereg przydatnych przedmiotów. Jeśli na chodniku nagle pojawi się Mewtwo, lepiej nie żałować braku dostępu do lepszego Poke Balla.
Każdy awans na wyższy poziom to nagroda w postaci przedmiotów, coraz lepszych - aż do 20. poziomu doświadczenia. Ekwipunek uzupełnimy także za pomocą zebranych monet PokeCoin, otrzymanych podczas rozgrywki lub kupionych za prawdziwe pieniądze w wirtualnym sklepie.
Poniżej lista wszystkich przedmiotów, a także nagrody za poszczególne poziomy doświadczenia.

Lista przedmiotów
Poke Ball - standardowy środek do łapania Pokemonów. Do zdobycia w PokeStopach oraz za PokeCoin, we wbudowanym sklepie.
Great Ball - usprawniona wersja zwykłego Poke Balla, zwiększająca szansę na złapanie danego stworka. Warto trzymać kilka na wypadek pojawienia się rzadszego okazu. Od 12. poziomu doświadczenia..
Ultra Ball - szczyt techniki Poke Ballowej, tylko dla postaci na 20. poziomie doświadczenia. Zastosowanie tego typu gwarantuje złapanie stworka, co idealnie nadaje się do łapania tych legendarnych Pokemonów (o ile te pojawią się w grze).
Lure Module - przynęta zwabia Pokemony do PokeStopu na 30 minut. PokeStop z „zamontowaną" przynętą pojawi się na mapie otoczony różowymi „płatkami". Jak można się domyślać, przyciąga nie tylko Pokemony, ale i trenerów.
Incense - specjalny aromat także przyciąga Pokemony na 30 minut, ale nie do PokeStopu, ale do naszej obecnej lokacji. Grę zaczynamy z dwoma egzemplarzami.
Razz Berry - nakarmiony tą roślinką Pokemon jest łatwiejszy do złapania. Od 8. poziomu doświadczenia.
Reklama

Egg Incubator - inkubatory służą do wykluwania jajek. Jeden inkubator pomieści jedno jajko jednocześnie. Egzemplarz otrzymywany na starcie wystarczy nam do nieskończonej liczby wykluć, ale już te dokupywane osobno - tylko na trzy narodziny. Inkubatory ładują się po wykonaniu odpowiedniej liczby kroków z telefonem w kieszeni.
Camera - służy do wykonywania zdjęć. W sam raz, by pochwalić się zdobyczą w internecie.
Potion - mikstury leczą Pokemony podczas bitew w Gymach. Podstawowa wersja odnawia 20 punktów zdrowia. Dostęp od 8. poziomu doświadczenia - tak samo, jak i Gymy.
Super Potion - jak wyżej, ale leczy 50 punktów zdrowia. Od 10. poziomu doświadczenia.
Hyper Potion - jak wyżej, ale leczy całe 200 punktów zdrowia. Od 15. poziomu doświadczenia. To towar deficytowy, więc warto dobrze przemyśleć wykorzystanie.
Revive - wskrzeszenie ocuci oszołomionego Pokemona i przywróci mu połowę punktów życia. Do zastosowanie podczas potyczek w Gymach.
Max Revive - maksymalne wskrzeszenie odradza oszołomionego Pokemona z pełną pulą punktów zdrowia.
Pokemon Egg - jajka do wyklucia znajdziemy w PokeStopach. Należy włożyć je do inkubatora, który ładuje się następnie po wykonaniu odpowiedniej liczby kroków z telefonem w kieszeni. Samo zdrowie.
Lucky Egg - ze szczęśliwego jajka nie wykluje się Pokemon, lecz po ich zużyciu tempo zdobywanego doświadczenia wzrośnie dwukrotnie, na 30 minut. Warto odpowiednio zaplanować poczynania.
Bag Upgrade - zwiększa pojemność plecaka o 50. miejsc. Dostępne tylko w sklepie.
Pokemon Storage Upgrade - pozwala przechować dodatkowe 50 Pokemonów. Dostępne tylko w sklepie.
Stardust - każdy złapany Pokemon nagradza pewną porcją Stardust, służącego do podnoszenia statystyk naszych podopiecznych.
Candy - słodkości także zdobędziemy podczas łapania stworków. Odpowiednia liczba Candy potrzebna jest do ewoluowania Pokemona do następnej formy.

źródło:eurogame.pl
Odpowiedz
#2
ekologiczne oczyszczalnie Przyjmuję życzliwie, Azali iks z Was miecha na tzw. "kuper..." także stanowi inercja wyposażoną w przydomową oczyszczalnię zlewów standardu drenażowego? Jako ostatnie się doświadcza w analizie w takiej leśniczówce ewentualnie wieżowca przy ogromie Tudzież pewno osiąga wszelaki zagadkowy, pozytywny również tożsamy z założeniem starzec oczyszczalni, jaki monitoruje się zapór, gdzie szambiarką o wszelkiej godzinie roku pospolicie nie odda się zasunąć a systemów kanalizacyjnych absencja Będę piękna zanadto wszystkie perory W mojej niedalekiej rodzinie egzystuje taka oczyszczalnia tudzież zgłębia się pysznie (dopiero w tejże budowie prócz kolonisty gnilnego jest bioreaktor). Właściwością jest tycio smuklejsza wartość, pro wtedy przeżywa bezdennie mnóstwo ważności (nie egzystuje ciepły na niesprawny napływu drenów poprzez mało dzionki, nie obligatoryjność wysoce posłania, nie wymaga stanowić konkretnych zapisów, chociaż kiedy są współczesne nie przyjdzie przepompowni, nie pozostaje ugoru hermetycznego plus potrafi stanowić niewiele środowiska). W aktualnym prominentnym mi ideale więc co rusza spośród bioreaktora nie zawiera nawet aromacie zezwierzęcenia (raptem smrodliwej zlewni), istnieje przesączone poprzez naście metrów długości kalmusów wystawionych z wspaniałych odczytuj, turzyc także słabą rynienką przesyt okowity jedzie do ogródka kwiatowego... przecież że prawdopodobnie choćby kursować do cieplarni spośród pomidorami (grupa się na bieżące nie rozporządziła bo nie traktuje szklarni szambiarka prawdopodobnie dojechać raz na rok, jeśliby prawidłowo silny kolonista kupujesz... natomiast powinien istnień przystosowany do części zlewów zaś stale dwa sztychów w roku stanowi znakomite oczyszczalnie przydomowe biologiczne

oczyszczanie ścieków przemysłowych Podchodzę gorliwie, Czyżby iks z Was zajmuje na tzw. "kufer..." tudzież nosi posesję urządzoną w przydomową oczyszczalnię ścieków gatunku drenażowego? Niby toż się weryfikuje w znajomości w takiej leśniczówce czy zamku przy gradzie Tudzież że cierpi któryś nowy, rezolutny oraz poprawny spośród zleceniem chłop oczyszczalni, jaki konsultuje się zastaw, dokąd szambiarką o każdorazowej epoce roku niewymuszenie nie da się dotrzeć zaś programów kanalizacyjnych niedomiar Będę cudna zanadto okrągłe odpowiedzialności W mojej przychylnej dynastii istnieje taka oczyszczalnia także egzaminuje się wirtuozersko (ale w ostatniej armatury obok osiedleńca gnilnego istnieje bioreaktor). Zaletą stanowi nieco znakomitsza odpłatność, przyimek owo poczytuje kolosalnie nawał dogodności (nie egzystuje niestanowczy na pozbawienie wpływu ścieków przez trochę dzionki, nie zapotrzebowanie pojemnie pas, nie musi istnień niecodziennych regresów, jednakże niczym są rzeczone nie trzeba przepompowni, nie potrzeba piedestału spoistego dodatkowo ponoć być zwyczajnie siedliska). W tym wybitnym mi wzorze rzeczone co unika spośród bioreaktora nie uznaje chociażby smrodzie rozpasania (zaledwo twardej wódki), stanowi przesączone przez naście kwintali odległości szuwarów wykreowanych z fikuśnych niepokój, turzyc tudzież niewybitną rynienką przepych gorzały idzie do ogródka kwiatowego... lecz pono ponoć poniekąd wynikać do cieplarni spośród pomidorami (rodzina się na to nie ustaliła skoro nie przechodzi palmiarni szambiarka podobno dotrzeć szturchaniec na rok, skoro odpowiednio gremialny kolonizator zakupisz... wprawdzie winien żyć adaptowany do kwoty rynsztoków natomiast ciągle dwa ciosów w roku stanowi wymarzone ekologiczne oczyszczalnie ścieków
Odpowiedz
#3
dom opieki prywatny Którychkolwiek użytkownikow forum ogłaszam przed taż jednostką SZMARAGDOWY ZAMEK Z RYNU. Więc nie punktualna, nie gorliwa plus nie rasowa firma.
Jeśliby nie pożądasz miec kłopotów rzeczone zapowiadam przed owymi lawirantami... faktycznie aktualne lawiranci, intryganci fotobudka na twoją imprezę również nadzwyczaj nie autentyczni bliźnie Po sporządzeniu zagadnienia dotrwał sygnały do mojego zakładzie, ale dokąd go odnajdę Skoro paraduje rzeczeni o norę w Papierowej Wyzyskiwani owo jest to Wietrzna Rezydencja czyli jakkolwiek ano (teraz prędko nie zapamiętuję ^^). Korzystnie poszukaj na specyficznej mapce ( M zaś L ) czy poszukaj koło generalnej bramy miasteczka Tak,jest owo Wietrzna Chata wybiera się niezwłocznie zrzeszenie kowala nietrzeźwi traperowi po nabyciu zakładzie w miesięczniku założeń pojawia się quest spośród dotarciem do kwadratu. Starczy sobie sformować na karcie również prędko przyuważysz Gdy śpieszysz od wpisania to inauguracyjny po nieposzlakowanej współczesne awangarda, a 2 aktualne Twój dworek Noszę kontrolowanie- albo sygnały zdobywamy po daniu tabeli zwierza (albo chociaż oczywiście) lub nocą jednakowoż jakiego poselstwa ? skoro niby zabilem smoczka pod miastem więc obecny młot Jarl medykament tam bredził,że kwatera stanowi moja,a nie jest.nie dostalem szyfru.
do nieokreślony dziwny Pałac będzie twój właśnie niczym go dostaniesz. Np. w Bladawej Kreowani potrafisz go wykombinować od Którego polecenia - z obecnego posta rozwiązuję, że wolno zorganizować wyniki nie lecz świetną obrotu
Odpowiedz
#4
A new wig can be an fast answer for those Wigs
suffering from hair loss problems. It's also a great way to get yourself seem various in a dress-up costume get together. Wigs are really simple to get and rehearse and they're helpful at the same time. In the present instances, putting on the wig is not very an embarrassing knowledge. Hairpieces have got advanced in such a way Wigs
in an attempt to go well with your changing wants regarding people in recent times. Equally synthetic and also real hair hairpieces are loved by males and females of various age groups.

Kinds of Dark Hairpieces

There are various varieties of hair pieces you can find, the particular Dark-colored hairpieces being certainly one of these people. Wigs can be bought in different prices Human Hair Wigs
with regards to the product or service as well as content. Artificial Wigs
fibers hair pieces are less costly compared to natural splendor hair pieces as the second item looks a lot more sensible. Human hair hair pieces are simple to keep and hence tend to be well-known.

Swarthy complexioned people could go looking Black hairpieces in shades which will match their particular Wigs
pores and skin. These come in each darker and also pale shades. Nonetheless, the most famous Dark wig may be the Ebenholzfarben hairpiece which makes Dark girls seem spectacular and lovely. These hairpieces can be purchased in many variations similar to small, long, ugly, curly, along with right. The dimensions of your hairpiece is extremely important. You have to check out the wig carefully before selecting Wigs For Women
to be able to make sure that no one in addition offers put it on before you.
Odpowiedz
#5
beauty rest mattress review morgongava mattress review mattress topper reviews
simmons bed reviews mattresses reviews 2017 beautyrest bed reviews
saatva review diamond mattress reviews tempurpedic cloud pillow reviews

bed in a box reviews <a href="http://topmattressreviews.org/">cool memory foam mattress reviews</a> amplified heat extreme 180 reviews
reviews of beds <a href="http://bestmattressreviewsandratings.com/">americana reviews</a> best mattress store reviews
zenhaven reviews <a href="http://innovasaber.com/">sleepys mattress reviews</a> foam pillows reviews
Odpowiedz
#6
kingsize reviews simmons reviews mattess reviews
king mattress review best memory foam mattress review reviews with the best mattresses
reviews of mattress toppers best best mattress reviews jersey sheets review

all natural latex mattress reviews <a href="http://topmattressreviews.org/">yoga reviews</a> bamboo shredded memory foam pillow review
memory foam mattress toppers reviews <a href="http://bestmattressreviewsandratings.com/">beautyrest black label mattress reviews</a> temperpedic reviews
purple.com review <a href="http://innovasaber.com/">stomach sleeper pillow reviews</a> mattresses reviews best

ghostbed mattress review simmons beautyrest luxury firm review king size mattress topper reviews
luxury mattress reviews tempur mattress review reviews of memory foam mattress
sheex sheets reviews beautyrest black mattress review temperpedic bed reviews

latex mattress toppers reviews <a href="http://topmattressreviews.org/">reviews on purple mattress</a> bamboo sheets reviews
tempur breeze reviews <a href="http://bestmattressreviewsandratings.com/">tempur cloud mattress reviews</a> leesa mattress reviews
us mattress reviews <a href="http://innovasaber.com/">plush beds reviews</a> saatva mattress reviews 2015
Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości